Van 1 Şubesi

Geleneksel 5.Mehmet Akif İnan Futbol Turnuvası Fikstür Çekimi Gerçekleşti

Tarih Gün Saat Saha 1. Takım 2. Takım
1.03.2022 SALI 19:00 Saha 1 İpekyolu Ortaokulu YYU İİBF
19:00 Saha 2 YYU Güvenlik Turgut Özal Anadolu lisesi
19:00 Saha 3 Özel Başak TMAL Eminpaşa Ortaokulu
19:00 Saha 4 Tuşba Şehit Ferhat Arslan AİHL Mehmet Akif Ersoy Lisesi
20:00 Saha 1 Yahya Kemal Ortaokulu Gevaş Aile ve Sosyal Politikalar SK.
20:00 Saha 2 YYÜ Diş Kahraman Çocuklar  ilköğretim
20:00 Saha 3 Mevlana Ortaokulu Fevzi Geyik Ortaokulu
20:00 Saha 4 Selehattin Ülkümen Ortaokulu Cumhuriyet Orta OKulu
2.03.2022 ÇARŞAMBA 19:00 Saha 1 Necip Fazıl Kısakürek AL İsmail Hakkı Tonguç Ortaokulu
19:00 Saha 2 Şehit Kemal Görgülü orta okulu Vangölü Çocuk Destek Merkezi
19:00 Saha 3 Van PTT Başmüdürlüğü Akköprü Ortaokulu
19:00 Saha 4 15 Temmuz AİHL İdris-i Bitlisi & Mahir Kolyiğit Ortaokulu 
20:00 Saha 1 Van Ahmet Yesevi BİST Ortaokulu Birol Emir i.ö
20:00 Saha 2 Güzin Dinçkök Ortaokulu Bilim Teknoloji Koleji
20:00 Saha 3 Güzelsu Bist.Yibo Gürpınar İskele Kız Anadolu imam hatip 
20:00 Saha 4 İnci Kefali İlk-Ortaokulu Hacı Ömer Sabancı İlköğretim 
3.03.2022 PERŞEMBE 19:00 Saha 1 Ağzı Kara Orta Okulu Toki Mtal Özalp
19:00 Saha 2 Özel Final Okulları Gümüşdere İlkokulu
19:00 Saha 3 Karayolları Edremit Gürpünar FK
19:00 Saha 4 Vali Haydar Bey And. Lisesi Bostaniçi MTLA
20:00 Saha 1 İl Milli Eğitim Şemsibey Ortaokulu
20:00 Saha 2 Türk Eczacılar Birliği Kuruköşan
20:00 Saha 3 Abdulhamid Han Ortaokulu Bil Koleji
20:00 Saha 4 YYU Personel Daire Başkanlığı Van Andolu İhl
8.03.2022 SALI 19:00 Saha 1 İpekyolu Ortaokulu YYU Güvenlik
19:00 Saha 2 YYU İİBF Turgut Özal Anadolu lisesi
19:00 Saha 3 Özel Başak TMAL Tuşba Şehit Ferhat Arslan AİHL
19:00 Saha 4 Eminpaşa Ortaokulu Mehmet Akif Ersoy Lisesi
20:00 Saha 1 Yahya Kemal Ortaokulu Gevaş YYÜ Diş
20:00 Saha 2 Aile ve Sosyal Politikalar SK. Kahraman Çocuklar  ilköğretim
20:00 Saha 3 Mevlana Ortaokulu Selehattin Ülkümen Ortaokulu
20:00 Saha 4 Fevzi Geyik Ortaokulu Cumhuriyet Orta OKulu
9.03.2022 ÇARŞAMBA 19:00 Saha 1 Necip Fazıl Kısakürek AL Şehit Kemal Görgülü orta okulu
19:00 Saha 2 İsmail Hakkı Tonguç Ortaokulu Vangölü Çocuk Destek Merkezi
19:00 Saha 3 Van PTT Başmüdürlüğü 15 Temmuz AİHL
19:00 Saha 4 Akköprü Ortaokulu İdris-i Bitlisi & Mahir Kolyiğit Ortaokulu 
20:00 Saha 1 Van Ahmet Yesevi BİST Ortaokulu Güzin Dinçkök Ortaokulu
20:00 Saha 2 Birol Emir i.ö Bilim Teknoloji Koleji
20:00 Saha 3 Güzelsu Bist.Yibo Gürpınar İnci Kefali İlk-Ortaokulu
20:00 Saha 4 İskele Kız Anadolu imam hatip  Hacı Ömer Sabancı İlköğretim 
10.03.2022 PERŞEMBE 19:00 Saha 1 Ağzı Kara Orta Okulu Özel Final Okulları
19:00 Saha 2 Toki Mtal Özalp Gümüşdere İlkokulu
19:00 Saha 3 Karayolları Edremit Vali Haydar Bey And. Lisesi
19:00 Saha 4 Gürpünar FK Bostaniçi MTLA
20:00 Saha 1 İl Milli Eğitim Türk Eczacılar Birliği
20:00 Saha 2 Şemsibey Ortaokulu Kuruköşan
20:00 Saha 3 Abdulhamid Han Ortaokulu YYU Personel Daire Başkanlığı
20:00 Saha 4 Bil Koleji Van Andolu İhl
15.03.2022 SALI 19:00 Saha 1 İpekyolu Ortaokulu Turgut Özal Anadolu lisesi
19:00 Saha 2 YYU İİBF YYU Güvenlik
19:00 Saha 3 Özel Başak TMAL Mehmet Akif Ersoy Lisesi
19:00 Saha 4 Eminpaşa Ortaokulu Tuşba Şehit Ferhat Arslan AİHL
20:00 Saha 1 Yahya Kemal Ortaokulu Gevaş Kahraman Çocuklar  ilköğretim
20:00 Saha 2 Aile ve Sosyal Politikalar SK. YYÜ Diş
20:00 Saha 3 Mevlana Ortaokulu Cumhuriyet Orta OKulu
20:00 Saha 4 Fevzi Geyik Ortaokulu Selehattin Ülkümen Ortaokulu
16.03.2022 ÇARŞAMBA 19:00 Saha 1 Necip Fazıl Kısakürek AL Vangölü Çocuk Destek Merkezi
19:00 Saha 2 İsmail Hakkı Tonguç Ortaokulu Şehit Kemal Görgülü orta okulu
19:00 Saha 3 Van PTT Başmüdürlüğü İdris-i Bitlisi & Mahir Kolyiğit Ortaokulu 
19:00 Saha 4 Akköprü Ortaokulu 15 Temmuz AİHL
20:00 Saha 1 Van Ahmet Yesevi BİST Ortaokulu Bilim Teknoloji Koleji
20:00 Saha 2 Birol Emir i.ö Güzin Dinçkök Ortaokulu
20:00 Saha 3 Güzelsu Bist.Yibo Gürpınar Hacı Ömer Sabancı İlköğretim 
20:00 Saha 4 İskele Kız Anadolu imam hatip  İnci Kefali İlk-Ortaokulu
17.03.2022 PERŞEMBE 19:00 Saha 1 Ağzı Kara Orta Okulu Gümüşdere İlkokulu
19:00 Saha 2 Toki Mtal Özalp Özel Final Okulları
19:00 Saha 3 Karayolları Edremit Bostaniçi MTLA
19:00 Saha 4 Gürpünar FK Vali Haydar Bey And. Lisesi
20:00 Saha 1 İl Milli Eğitim Kuruköşan
20:00 Saha 2 Şemsibey Ortaokulu Türk Eczacılar Birliği
20:00 Saha 3 Abdulhamid Han Ortaokulu Van Andolu İhl
20:00 Saha 4 Bil Koleji YYU Personel Daire Başkanlığı